
Serendipiteit
van 21 april tot 24 mei
Kom op vrijdag 21 april naar de opening van de expo 'Serendipiteit'. Een expo gecureerd door Xavier Marescaux.
Serendipiteit is het vinden van iets onverwachts en bruikbaars, terwijl de vinder op zoek was naar iets totaal anders.
Tijdens deze expo kan je het werk bewonderen van een 3-tal kunstenaars met uiteenlopende artistieke disciplines. Met werk van Johan Gelper, Bart Vandevijvere en Eva Pannecoucke.
Aan deze expo is er ook een Kunstlezing gekoppeld waarbij je in gesprek kan gaan met de curator.
PRAKTISCH
Opening vrijdag 21 april om 19.00
De expo loopt tot 24 mei tijdens de openingstijden van de AHA!
AHA! - Tientjesstraat 4

KUNSTENDAG VOOR KINDEREN @AHA! - 20 NOVEMBER '22
Kunstendag voor Kinderen is afgelopen. Iedereen heeft een fijne namiddag beleefd op de Academie. Hieronder kan je de sfeerfoto's van die dag terug vinden.
















Zondagnamiddag 20 november kan je op de AHA! genieten van tal van artistiek belevingen.
Van 13.30 tot 17 uur kunnen kinderen tussen 4 en 12 jaar shoppen tussen verschillende kort durende beeldende workshops en wegdromen bij de mooiste kortverhalen gebracht door onze verteller. Luisteren naar de gezellige deuntjes van de dj en nog veel meer leuks. Ook de rest van de familie is van harte welkom om samen met de kinderen mee te doen of om te genieten van een drankje en zondagsplaatje bij de bar.
Het evenement 'Kunstendag voor Kinderen' is volledig gratis.
Het AHA!-team is er klaar voor om er een fijne namiddag van te maken.
Praktische info:
Zondag 20 november van 13.30 tot 17.00.
AHA! - Tientjesstraat 4 - Harelbeke.
Inschrijven op voorhand is niet nodig.
